• Serdecznie zapraszamy na cykl turniejów tenisowych „Rodan Super Series” zorganizowany dla klubowiczów Rodan Club.
  • Celem turniejów jest wyłonienie najlepszych tenisistów amatorów wśród członków Szkoły Tenisa Rodan Club.
  • Turnieje rozgrywane są w poszczególnych kategoriach wiekowych:
    • Biedronki 2013 – młodsi
    • Krasnale 2011-2012
    • Skrzaty 2009-2010
    • Młodzicy 2007-2008
    • Juniorzy 2006 – starsi
  • Ogółem w sezonie rozegrane zostaną 3 turnieje z cyklu „Rodan Super Series” odpowiednio punktowane i na podstawie tej punktacji prowadzona będzie lista rankingowa „Rodan Super Series”.
  • Miejsca uzyskane na liście klasyfikacyjnej będą podstawą do rozstawienia zawodników w kolejnych turniejach.
  • Punkty przydziela się dla wszystkich kategorii wiekowych wg poniższych zasad:

Miejsce 1 – 24 pkt.
Miejsce 2 – 20 pkt.
Miejsce 3 – 16 pkt.
Miejsce 4 – 12 pkt.
Miejsce 5-8 – 8 pkt.
Miejsce 9-16 – 4 pkt.

  • W przypadku małej ilości zawodników w danej kategorii, turniej danej kategorii może być odwołany.
  • Nagroda główna – 3 zniżki w wysokości 50 % na półkolonie letnie – lato 2022, które będą rozlosowane pomiędzy wszystkimi zawodnikami, którzy wzięli udział w co najmniej 2 turniejach z cyklu „Rodan Super Series”.
  • Ponadto po zakończeniu cyklu turniejów tj. czerwiec 2022, trzech pierwszych zawodników z każdej kategorii wiekowej otrzyma sportowe upominki (suma punktów z 2 najlepszych turniejów).

Wyniki II turnieju z serii „Rodan Super Series”

Debiutanci – młodsi

  1. Wiktor Wieliński 24 pkt.
  2. Ola Dominiak20 pkt.
  3. Ala Osajda 16 pkt.
  4. Maks Kędzierski 12 pkt.
  5. Mateusz Szymczak 8 pkt.

Debiutanci – starsi

  1. Maksym Macias 24 pkt.
  2. Maja Nowak 20 pkt.
  3. Marcel Szymkowiak 16 pkt.
  4. Oktawia Minta 12 pkt.

Miejsca V – VIII

  • Maks Rakowski 8 pkt.
  • Nikodem Kaczmarek 8 pkt.
  • Helenka Kaźmierska 8 pkt.
  • Natasza Błaszkiewicz 8 pkt.

Krasnale

  1. Oli Wardeński24 pkt.
  2. Mateusz Wieliński 20 pkt.
  3. Maks Galiński 16 pkt.
  4. Szymon Hajdukiewicz 12 pkt.
  5. Mikołaj Wałęsiak 8 pkt.

Skrzaty kat. dziewcząt

  1. Marysia Jasińska 24 pkt.
  2. Iga Symołon 20 pkt.
  3. Michalina Pempera 16 pkt.

Skrzaty kat. chłopców

  1. Bartek Michalak 24 pkt.
  2. Marcel Śliwa 20 pkt.
  3. Staś Bartkowiak 16 pkt.
  4. IV Sami Ludwiczak 12 pkt.

Miejsca V – VIII

  • Filip Cybulski 8 pkt.
  • Jacek Piątyszek 8 pkt.
  • Ignacy Werner 8 pkt.
  • Marcel Górlaga 8 pkt.

Młodzicy kat. dziewcząt

  1. Zosia Jankowiak 24 pkt.
  2. Liwia Frąckowiak 20 pkt.
  3. Zosia Gnyś 16 pkt.
  4. Zuzia Powaga 12 pkt.

Miejsca V VI

  • Nina Kołakowska 8 pkt.
  • Maja Piątyszek 8 pkt.

Młodzicy kat. chłopców

  1. Olek Nowaczyk 24 pkt.
  2. Piotr Dąbrowski 20 pkt.
  3. Maciek Brzostowski 16 pkt.
  4. Igor Rozmiarek 12 pkt.

Juniorzy

  1. Bartek Ziółkowski 24 pkt.
  2. Kuba Galiński 20 pkt.
  3. Franek Skarbek 16 pkt.
  4. Bartek Małecki 12 pkt.

Miejsca V – VIII

  • Marta Michalak 8 pkt.
  • Janek Bekris 8 pkt.
  • Julian Barański 8 pkt.
  • Franek Marcinek 8 pkt.

Wyniki I turnieju z serii „Rodan Super Series”

Debiutanci – młodsi

  1. Oli Wardeński 24 pkt.
  2. Ola Dominiak 20 pkt.
  3. Zuzia Chłapowska 16 pkt.
  4. Amelka Malecka 12 pkt.

Debiutanci – starsi

  1. Maks Rakowski 24 pkt.
  2. Nikodem Kaczmarek 20 pkt.
  3. Alex Sienski 16 pkt.
  4. Stasiu Koczur 12 pkt.

Krasnale

  1. Maks Galiński 24 pkt.
  2. Kacper Pietrala 20 pkt.
  3. Filip Ignaczak 16 pkt.
  4. Kajtek Sroczyński 12 pkt.

Skrzaty kat. dziewcząt

  1. Zosia Jankowiak 24 pkt.
  2. Iga Symołon 20 pkt.
  3. Michalina Pampera 16 pkt.
  4. Weronika Gorska 12 pkt.

Skrzaty kat. chłopców

  1. Albert Hofman 24 pkt.
  2. Staś Bartkowiak 20 pkt.
  3. Sami Ludwiczak 16 pkt.
  4. Filip Cybulski 2

Młodzicy kat. dziewcząt

  1. Liwia Frąckowiak
  2. Zosia Gnyś
  3. Wiktoria Szymczak
  4. Zuzia Powaga

Młodzicy kat. chłopców

  1. Mateusz Latanowicz
  2. Olek Nowaczyk
  3. Piotr Dąbrowski
  4. Igor Rozmiarek

Juniorzy

  1. Franek Skarbek
  2. Mateusz Latanowicz
  3. Bartek Małecki
  4. Janek Bekris