• Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież klubową na cykl turniejów tenisowych „Rodan Super Series” zorganizowany dla klubowiczów Rodan Club.
  • Celem turniejów jest wyłonienie najlepszych tenisistów amatorów wśród członków Szkoły Tenisa Rodan Club.
  • Turnieje rozgrywane są w poszczególnych kategoriach wiekowych:
    • Biedronki
    • Krasnale
    • Skrzaty
    • Młodzicy
    • Juniorzy
  • Ogółem w sezonie rozegrane zostaną 3 turnieje z cyklu „Rodan Super Series” odpowiednio punktowane i na podstawie tej punktacji prowadzona będzie lista rankingowa „Rodan Super Series”.
  • Miejsca uzyskane na liście klasyfikacyjnej będą podstawą do rozstawienia zawodników w kolejnych turniejach.
  • Punkty przydziela się dla wszystkich kategorii wiekowych wg poniższych zasad:

Miejsce 1 – 24 pkt.
Miejsce 2 – 20 pkt.
Miejsce 3 – 16 pkt.
Miejsce 4 – 12 pkt.
Miejsce 5-8 – 8 pkt.
Miejsce 9-16 – 4 pkt.

  • Nagroda główna – 3 zniżki w wysokości 50 % na półkolonie letnie – lato 2023, które będą rozlosowane pomiędzy wszystkimi zawodnikami, którzy wzięli udział w co najmniej 2 turniejach z cyklu „Rodan Super Series”.
  • Ponadto po zakończeniu cyklu turniejów tj. czerwiec 2022, trzech pierwszych zawodników z każdej kategorii wiekowej otrzyma sportowe upominki (suma punktów z 2 najlepszych turniejów).

Wyniki Turnieju Mikołajkowego 2022

Kat. Biedronki

1 miejsce Piotr Bacik
2 miejsce Ninka Bułkowska
3 miejsce Mateusz Polowczyk
4 miejsce Natasza Szuba

Kat. Krasnale

1 miejsce Asia Brzostowska
2 miejsce Ola Dominiak
3 miejsce Jula Nowaczyk
4 miejsce Blanka Kaczmarek

Kat. Krasnale chłopcy

1 miejsce Oli Wardeński
2 miejsce Kacper Pietrala
3 miejsce Mikołaj Wałęsiak
4 miejsce Franek Grzelak

Kat. Skrzaty

1 miejsce Zosia Gnyś
2 miejsce Alicja Kowalczyk
3 miejsce Marysia Lipińska
4 miejsce Weronika Górska

Kat. Skrzaty chłopcy

1 miejsce Albert Hofman
2 miejsce Bartek Michalak
3 miejsce Samuel Ludwiczak
4 miejsce Ignacy Werner

Kat. Młodzicy

1 miejsce Staś Bartkowiak
2 miejsce Maksym Macias
3 miejsce Ignaś Ogierman
4 miejsce Igor Śliwiński

Kat. Debiutanci

1 miejsce Krzyś Sierpowski
2 miejsce Oliwia Perka
3 miejsce Hania Żelazna
4 miejsce Michalina Mąka

Kat. Juniorki

1 miejsce Zosia Gnyś
2 miejsce Nadia Smakulska
3 miejsce Asia Teter
4 miejsce Nina Kołakowska

Kat. Juniorzy chłopcy

1 miejsce Janek Bekris
2 miejsce Mateusz Latanowicz
3 miejsce Wojtek Osajda
4 miejsce Olek Nowaczyk

Wyniki II turnieju z serii „Rodan Super Series”

Debiutanci – młodsi

  1. Wiktor Wieliński 24 pkt.
  2. Ola Dominiak20 pkt.
  3. Ala Osajda 16 pkt.
  4. Maks Kędzierski 12 pkt.
  5. Mateusz Szymczak 8 pkt.

Debiutanci – starsi

  1. Maksym Macias 24 pkt.
  2. Maja Nowak 20 pkt.
  3. Marcel Szymkowiak 16 pkt.
  4. Oktawia Minta 12 pkt.

Miejsca V – VIII

  • Maks Rakowski 8 pkt.
  • Nikodem Kaczmarek 8 pkt.
  • Helenka Kaźmierska 8 pkt.
  • Natasza Błaszkiewicz 8 pkt.

Krasnale

  1. Oli Wardeński24 pkt.
  2. Mateusz Wieliński 20 pkt.
  3. Maks Galiński 16 pkt.
  4. Szymon Hajdukiewicz 12 pkt.
  5. Mikołaj Wałęsiak 8 pkt.

Skrzaty kat. dziewcząt

  1. Marysia Jasińska 24 pkt.
  2. Iga Symołon 20 pkt.
  3. Michalina Pempera 16 pkt.

Skrzaty kat. chłopców

  1. Bartek Michalak 24 pkt.
  2. Marcel Śliwa 20 pkt.
  3. Staś Bartkowiak 16 pkt.
  4. IV Sami Ludwiczak 12 pkt.

Miejsca V – VIII

  • Filip Cybulski 8 pkt.
  • Jacek Piątyszek 8 pkt.
  • Ignacy Werner 8 pkt.
  • Marcel Górlaga 8 pkt.

Młodzicy kat. dziewcząt

  1. Zosia Jankowiak 24 pkt.
  2. Liwia Frąckowiak 20 pkt.
  3. Zosia Gnyś 16 pkt.
  4. Zuzia Powaga 12 pkt.

Miejsca V VI

  • Nina Kołakowska 8 pkt.
  • Maja Piątyszek 8 pkt.

Młodzicy kat. chłopców

  1. Olek Nowaczyk 24 pkt.
  2. Piotr Dąbrowski 20 pkt.
  3. Maciek Brzostowski 16 pkt.
  4. Igor Rozmiarek 12 pkt.

Juniorzy

  1. Bartek Ziółkowski 24 pkt.
  2. Kuba Galiński 20 pkt.
  3. Franek Skarbek 16 pkt.
  4. Bartek Małecki 12 pkt.

Miejsca V – VIII

  • Marta Michalak 8 pkt.
  • Janek Bekris 8 pkt.
  • Julian Barański 8 pkt.
  • Franek Marcinek 8 pkt.

Wyniki I turnieju z serii „Rodan Super Series”

Debiutanci – młodsi

  1. Oli Wardeński 24 pkt.
  2. Ola Dominiak 20 pkt.
  3. Zuzia Chłapowska 16 pkt.
  4. Amelka Malecka 12 pkt.

Debiutanci – starsi

  1. Maks Rakowski 24 pkt.
  2. Nikodem Kaczmarek 20 pkt.
  3. Alex Sienski 16 pkt.
  4. Stasiu Koczur 12 pkt.

Krasnale

  1. Maks Galiński 24 pkt.
  2. Kacper Pietrala 20 pkt.
  3. Filip Ignaczak 16 pkt.
  4. Kajtek Sroczyński 12 pkt.

Skrzaty kat. dziewcząt

  1. Zosia Jankowiak 24 pkt.
  2. Iga Symołon 20 pkt.
  3. Michalina Pampera 16 pkt.
  4. Weronika Gorska 12 pkt.

Skrzaty kat. chłopców

  1. Albert Hofman 24 pkt.
  2. Staś Bartkowiak 20 pkt.
  3. Sami Ludwiczak 16 pkt.
  4. Filip Cybulski 2

Młodzicy kat. dziewcząt

  1. Liwia Frąckowiak
  2. Zosia Gnyś
  3. Wiktoria Szymczak
  4. Zuzia Powaga

Młodzicy kat. chłopców

  1. Mateusz Latanowicz
  2. Olek Nowaczyk
  3. Piotr Dąbrowski
  4. Igor Rozmiarek

Juniorzy

  1. Franek Skarbek
  2. Mateusz Latanowicz
  3. Bartek Małecki
  4. Janek Bekris